Witamy Was serdecznie na naszej stronie!

Cieszymy się, że zechcieliście nas odwiedzić. To chyba oznacza, że chcecie dowiedzieć się o nas więcej. Zapewne zastanawiacie się w jakim celu powstało FITZJO COUPLE, skąd wzięła się nazwa i co mamy do zaoferowania. Już spieszymy z wyjaśnieniem!

Jesteśmy parą (również prywatnie) młodych fizjoterapeutów z dużymi ambicjami, która chce tworzyć coś nowego, rozwijać się i oferować szeroki zakres usług zarówno w dziedzinie fizjoterapii jak i treningu, a także zdrowego stylu życia.

Naszą wspólną pasją jest fizjoterapia, jednak obraliśmy nieco odrębne kierunki, ale wzajemnie się uzupełniamy i wspieramy.

Konrad specjalizuje się głównie w terapii manualnej. W swojej pracy gabinetowej opiera się o kilka różnych koncepcji terapeutycznych, które dobiera indywidualnie do każdego pacjenta. W bieżącym roku rozpoczyna studia na Akademii Osteopatii, chociaż aktualnie w swojej praktyce klinicznej wykorzystuje głównie techniki masażu tkanek głębokich oraz pinopresury.

Julita natomiast zajmuje się fizjoterapią pourazową i sportową. Jest również trenerem przygotowania motorycznego. Z pacjentami pracuje często metodą FDM, ale stosuje również wiele innych technik, takich jak masaż tkanek głębokich, techniki osteopatyczne, czy pinoterapię. Zwraca dużą uwagę na motorykę pacjentów oraz ich biomechanikę ruchu. Problemy stara się rozwiązywać włączeniem aktywności fizycznej do terapii.

Oboje prowadzimy zdrowy i aktywny tryb życia czym staramy się zarażać i uświadamiać innych. Stąd wziął się pomysł na założenie własnej strony i nazwę FITZJO COUPLE.

Na naszej stronie będziecie mogli również oddać się lekturze bloga, na którym będziemy umieszczać wpisy dotyczące fizjoterapii, treningu i ćwiczeń, przepisów oraz najnowszych doniesień w dziedzinie zdrowia.

Oferujemy Wam również usługi z zakresu fizjoterapii, przygotowania motorycznego oraz treningu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i śledzenia naszych wpisów na blogu oraz portalach społecznościowych.

Bądźcie czujni, do zobaczenia!

1 comment

Fajne